Masz pytanie?
ZnanyLekarz.pl

Komunikat

jesteś na stronie: zdanowski.pl > Komunikat

Z przykrością informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce, podjęliśmy decyzję o czasowym zawieszeniu działalności naszego gabinetu. Wstrzymujemy przyjęcia pacjentów do 13 kwietnia. Dalsze decyzje będziemy podejmować w zależności od rozwoju sytuacji.

Zawód lekarza dentysty jest w najwyższym stopniu narażony na zakażenia roznoszone drogą kropelkową. 90 procent świadczeń stomatologicznych odbywa się z użyciem narzędzi tworzących aerozol wody i cząsteczek śliny. Resztki aerozolu pozostają w powietrzu po zakończonym zabiegu. Niezależnie od ochrony osobistej lekarza i personelu pomocniczego, zagrożenie dla personelu i kolejnego przyjmowanego pacjenta zakażeniem drogą kropelkową jest dużo większe, niż w poradniach innych specjalizacji.

Podejmujemy taką decyzję z poczucia obowiązku przeciwdziałania szerzeniu się zakażenia, z poczucia obowiązku dbania o bezpieczeństwo naszych pacjentów i nasze własne.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów naszego gabinetu.

Życzymy zdrowia i prosimy o rozwagę, o zachowanie ostrożności, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo. Każdy z nas jest odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale tez za zdrowie swoich bliskich i za osoby z którymi się kontaktujemy w miejscach publicznych.

wifi

siec wifi

parking

zamknięty parking dla pacjentów

klimatyzacja

klimatyzacja w całym obiekcie

rentgen

pantomograf

pantomograf

pantomografia

Logo footer

Zdanowski

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10-22

Copyrights Krzysztof Zdanowski

Zdjęcia i materiały stanowiące zawartość strony są własnością Stomatlogia Zdanowski. Kopiowanie i rozpowszechanianie w dowolnej formie bez zgody właściciela serwisu jest zabronione.Wyjątek stanowi cytowanie zawartości przy użyciu opcji  "dodaj link do"