Masz pytanie?
ZnanyLekarz.pl

O nas

jesteś na stronie: zdanowski.pl > O nas

Zapraszam Państwa do mojego gabinetu mieszczącego się w Krakowie przy ul. Łokietka 89. Gabinet stomatologiczny, który prowadzę, został przeniesiony z ul. Lubelskiej w maju 2012 roku, a jego obecny wygląd, wyposażenie i funkcjonowanie są efektem mojej wieloletniej pracy w zawodzie stomatologa, doświadczenia i niewątpliwie mojej wielkiej pasji. Oferuję moim Pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych. 

Wykonuję zabiegi obejmujące takie dziedziny jak endodoncja (leczenie kanałowe), stomatologia zachowawcza oraz implantologia (implanty zębowe, implantoprotetyka). Mam 20-letnie doświadczenie, wiedzę specjalistyczną, którą nieustannie pogłębiam oraz innowacyjny sprzęt, bez którego najlepszy nawet stomatolog nie może stosować nowoczesnych rozwiązań klinicznych i technologicznych.


Dbając o Państwa wygodę i bezpieczeństwo, wyposażyłem gabinet w aparat pantomograficzny - zdjęcie panoramiczne zębów możemy więc wykonać na miejscu. Ta metoda diagnostyki znacznie ułatwia podjęcie właściwej decyzji co do leczenia.

Gwarantuję moim Pacjentom skuteczność wykonywanych przeze mnie zabiegów, w takich dziedzinach jak stomatologia zachowawcza, aby mogli jak najdłużej cieszyć się swoimi naturalnymi zębami, endodoncja, która często pozwala "uratować" zęba i implantologia, wykorzystująca tytanowe implanty do uzupełniania braków w uzębieniu.

Dokładam wszelkich starań, aby moi Pacjenci czuli się komfortowo. Paniczny strach przed dentystą jest na szczęście udziałem coraz mniejszej liczby pacjentów, ale lęk przed bólem na fotelu u stomatologa ciągle towarzyszy wielu ludziom i skutecznie odstrasza od leczenia i wizyt kontrolnych. Pacjenci przychodzą do lekarza dentysty zbyt póżno, z zaawansowanymi problemami, których leczenie jest trudniejsze, trwa dłużej, jest bardziej kosztowne i mniej przyjemne. Wiem, jak ważne jest eliminowanie czy chociaż redukowanie stresu pacjenta. Współczesny stomatolog może poradzić sobie z większością wywołujących lęk czynników. Ma do dyspozycji nowoczesną technologię, materiały, metody leczenia, o których 15 - 20 lat temu ani dentysta ani pacjent nie mogli nawet marzyć. Dla mnie wielką satysfakcją jest to, że moi Pacjenci naprawdę nie boją się dentysty!

wifi

siec wifi

parking

zamknięty parking dla pacjentów

klimatyzacja

klimatyzacja w całym obiekcie

rentgen

pantomograf

pantomograf

pantomografia

Logo footer

Zdanowski

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 10-22

Copyrights Krzysztof Zdanowski

Zdjęcia i materiały stanowiące zawartość strony są własnością Stomatlogia Zdanowski. Kopiowanie i rozpowszechanianie w dowolnej formie bez zgody właściciela serwisu jest zabronione.Wyjątek stanowi cytowanie zawartości przy użyciu opcji  "dodaj link do"