Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
Znany lekarz
Facebook

Informacje związane z funkcjonowaniem gabinetu w okresie pandemii

Szanowni Państwo !


Pomimo nadzwyczajnej sytuacji epidemiologicznej, nasz gabinet Zdanowski Stomatologia jest czynny. Pracujemy w standardowych godzinach.

O bezpieczeństwo naszych Pacjentów dbaliśmy zawsze i większość procedur zalecanych aktualnie przez Ministerstwo Zdrowia, Naczelną Izbę Lekarską, Sanepid i Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, stosowaliśmy już przed epidemią koronawirusa. Teraz wdrożyliśmy dodatkowe, by stworzyć dla Państwa i dla naszego zespołu bezpieczne warunki.
Wszystkie nasze ponadstandardowe działania i środki mają na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia się wszelkimi chorobami w tym i koronawirusem.
Chcemy aby każdy Pacjent czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne nasze działania są dla Państwa utrudnieniem.
Przyjmujemy mniej Pacjentów, aby mieć czas na dodatkowe procedury dekontaminacji i dezynfekcji między kolejnymi wizytami. Przed każdą wizytą przeprowadzamy wywiad epidemiologiczny i pomiar temperatury ciała Pacjenta. Po wejściu do gabinetu wyposażamy Państwa w odzież ochronną.

Nasi Pacjenci nie mogą oczekiwać na wizytę w recepcji tylko na zewnątrz i nie mogą wchodzić do gabinetu z osobami towarzyszącymi. Nadal w pierwszej kolejności przyjmujemy naszych stałych Pacjentów, szczególnie tych, którzy wymagają pilnej pomocy. To wszystko sprawia, że wizyty u nas różnią się trochę od tych, które pamiętamy sprzed epidemii.

Robimy to z odpowiedzialności za nasze wspólne zdrowie. Dziękujemy za wyrozumiałość i zaufanie, za wszystkie budujące słowa w tej nadzwyczajnej dla nas rzeczywistości.

 

Życzymy zdrowia i zapraszamy.

 

Krzysztof Zdanowski
wraz z całym zespołem Zdanowski Stomatologia

Podziel się tym adresem
powered by Quick.Cmsprojekt: grafiQa